WP-RecentComments 1.7 - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Loading
he: רגע אחד

en: Anonymous
he: פלוני

en: Pingback:
he: פינגבאק:

en: Trackback:
he: טראקבאק:

en: on
he: על

en: &laquo; Newest
he: &laquo; הכי חדשות

en: &laquo; Newer
he: &laquo; קדימה בזמן

en: Older &raquo;
he: אחורה בזמן &raquo;

en: Y/m/d
he: d/m/Y

en: &laquo; Back
he: &laquo; חזור

en: Recent Comments
he: על מה מדברים

en: Title:
he: נושא:

en: Number of comments to show:
he: מספר תגובות להציג:

en: (at most 20)
he: (לפחות 20)

en: Length of each comment:
he: אורך כל תגובה:

en: Show post titles.
he: הצג כותרות הפוסט.

en: Show pingback comments.
he: הצג פינגבאק של תגובות

en: Show trackback comments.
he: הצג טראקבאק של תגובות

en: Show author avatars.
he: הצג אווטר של הכותב

en: The size of avatars:
he: גודל אווטאר:

en: The position of avatars:
he: מיקום האווטאר:

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: The default avatar:
he: אווטאר ברירת מחדל:

en: (Filename from '/wp-recentcomments/avatars/' directory or Internet address)
he: (שם קובץ מהספרייה או כתובת רשת:  '/wp-recentcomments/avatars/ )

en: Show navigator buttons.
he: הצג כפתורי ניווט

en: Show the comments from administrators.
he: הצג גם תגובות מהאדמיניסטרטור

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display.
he: המר אוטומטית סימני קוד של סמיילים לגרפיקה

en: The most recent comments
he: התגובות החדשות ביותר
